trende

Fanlı Isıtıcılar

Fanlı Isıtıcılar
29.11.2021
751

Fanlı Isıtıcılar diğer birçok ısıtıcıya göre verimli ve homojen ısı verebilen uzun ömürlü makinelerdir. Tutamaç veya üzerine monte edildiği hava yönlendirici şasesi ile kullanıcısına kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Fanlı Isıtıcılar Yakıt ikmali gerektirmemekte olup sağladığı enerji tasarrufu ile oldukça kullanışlıdır. Özellikle baca gazı çıkış imkânı olmayan, gaz veya sıvı yakıt ikmali problem olan yerlerin ısıtılmasında etkili bir çözüm olan Fanlı Isıtıcılar; essiz yapısı ve standart ortam termostadı ile küçük büyük bütün işletmeler, ofisler, mağazalar, plazalar, dükkanlar, şantiyeler, boya ve cila kurutma işleri, tersaneler, yat imalathaneleri, atölyeler, imalathaneler, çadırlar, çeşitli sosyal organizasyonlarda kullanılmaktadır. 

Fanlı ısıtıcılar, sıcak hava ile kurutma, perdeleme işlemlerinde. Büro, atölye, fabrika, restoran,  kafeterya ve sera gibi mekânların ısıtılmasında kullanılmaktadır Fanlı ısıtıcıların, düşük maliyetli endüstriyel çözümlerinden biridir. Büyük alanlara tek başına hitap edebilen güçlü ısıtma kapasitesine sahip ürünlerdir.

Endüstriyel tipi fanlı ısıtıcılarımız işletmelerde güvenli bir biçimde kullanabileceğiniz ısıtıcı tipleridir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak üretilen endüstriyel fanlı ısıtıcı modelleri klasik tarzdaki ısıtıcılar ile aynı prensiplere bağlı olarak çalışmaktadır.

Sıcak hava ile kurutma işlemi ve perdeleme işlemlerinde büro, atölye, fabrika, restoran ve kafeterya gibi mekanların ısıtılmasında kullanılmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre farklı boyutlarda seçebileceğiniz  ısıtıcı modelleri kolay bir montaj sürecine sahiptir.

Geniş alanların tüm ihtiyaçlarını ısıtma kapasitesi sorunu yaşamadan giderebilen bu ısıtıcılar uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir ürünlerdendir.

Elektrikli Fanlı Isıtıcı
Elektrikli Fanlı Isıtıcı

Teknik Bilgiler

Bu Isıtıcılar beş farklı güç seçeneği ile 90-300 m2 alanlar için ideal ısıtma sağlar. Kullanıldığı alanlarda kötü kokuyu engeller Ayarlanabilen askı aparatı sayesinde istenilen yönde tavan ve duvar montajı yapılır. Yaz aylarında serinletici, kış aylarında ısıtıcı olarak kullanılır. Havayı kurutmayan ve oksijen tüketmeyen bir yapıya sahiptir. Kafe, restoran, seralar, tarım ve hayvancılık gibi alanlarda güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Fanlı Isıtıcıların içerisinde otomatik termostat bulunmaktadır. Bu sayede istenilen sıcaklık değeri cihaz tarafından otomatik olarak kontrol edilir. Kullanıcı isteğine göre dijital termostatlı ve uzaktan kumandalı opsiyonları bulunmaktadır. 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Fatih Avcı
  Fatih Avcı
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?